Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Ing. Michal Martoch

 

Michal Martoch

 

 

Ředitel a jednatel

Email: michal.martoch@idealine.cz

 

Skype: idealine.martoch

 

Telefon: 604372052

"Od začátku své kariéry, kdy jsem pracoval jako učitel, jsem cítil, že vzdělání (nemám namysli to akademické, ale životní) a především rozvoj a vyhledávání talentů a silných stránek je jedna z mála věcí, která nás může v životě posunout dále. Je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí a snažím se ji realizovat u všech svých kolegů, přátel a známých.


Několik let jsem pracoval ve společnosti Procter & Gamble jako manažer ve výrobě. Postupně jsem byl zodpovědný za různé oblasti jako výroba, údržba, zavádění nových výrobků a inovací, zlepšování různých procesů a to včetně komunikačních. Zde jsem se také poprvé setkal se spoluprácí a komunikací online, kde jsem pracoval na mezinárodních projektech s lidmi, které jsem nikdy fyzicky neviděl a věřte, skvěle to fungovalo. Tuto zkušenost jsem si dále utvrdil ve společnosti Hyundai při implementaci SAPu do výroby.


Rád zavádím nové věci a to jak v životě, tak také ve firemních procesech. Líbí se mi, když z něčeho neefektivního a často i nefunkčního vzniká něco nového, co mnohonásobně předčí svého předchůdce. Z věcí, které mám nejraději je to čas s mou ženou a našimi dvěma britskými kočkami, dále jsou to informační technologie, pěstování květin, vaření (dle receptů od
George), cestování, čtení a vzdělávání."

 

Více také v prezentaci profesionálu na volné noze.

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: