Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Výsledky průzkumu online vzdělávání v roce 2013 v ČR

Internetový seminář

Jak začít pořádat webináře 

Získáte praktické informace, jak přímo od specialistů na online akce.

Více informací >

Napsal: Michal Martoch        Datum: 22. 5. 2013

 


Po 2 letech jsme zopakovali průzkum v oblasti online vzdělávání. Tehdy se zúčastnilo 216 osob (výsledky z roku 2011 zde >). Letošního průzkum se zúčastnilo 1246 respondentů a vznikl ve spolupráci Webináře.cz, Webinář.cz a Kurzyproradost.cz. Vypadly z toho rozhodně zajímavé výsledky, které stojí za prostudování.

Základní shrnutí průzkumu:


Ve firmách se lidé nejčastěji vzdělávají na fyzických školeních, ovšem v těsném závěsu jsou webináře. Již 31 % respondentů tohoto průzkumu webináře vyzkoušela, 27 % je zná a 20 % tuší co jsou webináře. Jen 22 % respondentů neví, co jsou webináře.


Respondenti preferují konání webinářů naživo buď večer a nebo o víkendech. Další formy online vzdělávání, video školení a online konference, jsou využívány méně. Zkušenosti respondentů s jednotlivými formami vzdělávání se dle věku či pohlaví příliš neliší. Čím je firma větší, tím více preferuje elearning před webináři. Naopak OSVČ a malé firmy preferují webináře před elearningem. Souvisí to s vysokými náklady na zpracování elaerningu, protože webináře jsou pro malé firmy z cenového hlediska dostupnější.


Mezi respondenty byli majitelé firem, manažeři, ale i řadoví zaměstnanci, studenti, nezaměstnaní či důchodci. Respondenti pocházejí ze všech oborů činnosti. 

 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: