Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Spustili jsme elearning video kurzy pro BOZP

Internetový seminář

Jak začít pořádat webináře 

Získáte praktické informace, jak přímo od specialistů na online akce.

Více informací >

Napsal: Michal Martoch        Datum: 21. 8. 2012

 

Řešíte ve firmě povinné školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? Získejte všechny aktuální informace zdarma s pomocí našeho výukového videa. Kromě toho nabízíme vašim zaměstnancům i možnost získat platné osvědčení o absolvování školení BOZP. Jak? Pomocí jednoduchého online testování.

 

Syndrom karpálního tunelu? A nezanedbali jste BOZP?

Půlhodinový online video kurz je určen zejména administrativním pracovníkům a jiným než dělnickým profesím. Kurz tedy není vhodný pro zaměstnance stavebních firem a pracovníky výroby. Martin Křesina, certifikovaný specialista v bezpečnosti práce, vás v  něm provede přehledně všemi základními oblastmi, které vaši zaměstnanci potřebují znát:

 

  • Novinky v oblasti BOZP
  • Legislativa
  • Povinnosti zaměstnavatele
  • Práva zaměstnavatele
  • Povinnosti zaměstnavatele
  • Pracovní úrazy
  • Osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP)
  • Bezpečnostní barvy a značky

 

Výhodou kurzu je zejména to, že je jeho obsah pravidelně aktualizován a můžete se proto spolehnout, že obsahuje všechny aktuální zákonné informace o BOZP. Navíc si můžete video přehrát zdarma, kolikrát chcete a tehdy, kdy to vašim zaměstnancům nejvíce vyhovuje. Díky zhuštění informací do 30 minut také ušetříte čas.
 

Vyplňte test a získejte osvědčení

 
Výukovým videem naše nabídka nekončí. Vaši zaměstnanci mohou navíc získat i osvědčení platné při kontrole z úřadu pro bezpečnost práce. A to tak, že si vyplní online test, který si můžete jednoduše a rychle objednat pomocí našeho formuláře Za jednu cenu může váš zaměstnanec opakovat test neomezeně až do jeho úspěšného splnění. Osvědčení vám zašleme ihned po absolvování v elektronické podobě (pdf) a na vyžádání je možné ho i vytisknout a zaslat poštou. Platnost osvědčení je jeden rok s tím, že před jeho vypršením vás automaticky upozorníme na možnost jeho obnovení.
 
Pokud tedy hledáte cesty, jak co nejpohodlněji a přitom efektivně splnit svou zákonnou povinnost, naše služba jednu takovou cestu nabízí. Více informací najdete zde.
 

 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: