Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Kalendáře a plánovače

Napsal: Michal Martoch

 

 

Kalendáře a plánovače jsou programy, které umožňují efektivně plánovat pracovní den a jednotlivé úkoly. Jsou běžnou součástí mnoha aplikací. Nejnovější verze kalendářů nebo plánovačů jsou dostupné také v online verzích. Jejich výhodou oproti instalovaným verzím je jejich jednoduchá dostupnost z jakéhokoliv místa. Lze je snadno propojit s PDA nebo mobilním telefon.

 

 

Soukromé účely

 

Kalendáře a plánovače najdou pro soukromé využití pouze omezené uplatnění. Většina lidí si své běžné domácí povinnosti snadno zapamatuje. V případě podnikání, rekonstrukce domu nebo pořádání svatby či oslavy může přesné plánování ušetřit mnoho peněz a energie. Omezí se tak zpoždění i celá řada jiných problémů a nedorozumění.

 

Pro osobní užití existuje mnoho programů zdarma. Z online aplikací je to např. Google kalendář, který můžete propojit s emailem společnosti Google -  Gmailem. V případě instalovaných aplikací lze využít běžný Microsoft Outlook kalendář, jenž mimo email obsahuje právě také kalendář a plánovač.

 

 

Firemní účely

 

Zvýšení efektivity práce přináší kalendáře a plánovače v případě firemního využití. Každý pracovník získá nástroj pro vyhledání aktuální vytíženosti svých kolegů, snadno tak naplánuje schůzku pro 5 lidí bez zdlouhavé komunikace. Vlastní plánování probíhá tak, že se prověří sdílený kalendář kolegy, kde se získají informace o jeho dostupnosti. Následně se zašle pozvánku emailem a čeká se na přijetí, odmítnutí či návrh nového termínu schůzky. Všechny změny se vždy automaticky aktualizují pro všechny zúčastněné strany.

 

V případě zavedení sdílených kalendářů a plánovačů do celé firmy se výrazně minimalizuje nedorozumění a tím se sníží stres a frustrace pracovníků. Pro maximální přínos, je vhodné pracovníky krátce vyškolit. V opačném případě to pravděpodobně bude marná snaha a zbytečně vydané peníze. 

 

Pro firemní účely existují profesionální nástroje. Pro výběr kvalitního řešení je vhodné využít odborné poradenství. Mnohé řešení jsou často zbytečně cenově náročné. I pro velkou firmu lze v současné době najít aplikace, které levně vyřeší většinu požadavků bez nutnosti vysokých investic.

 

 

google calendar

 

Obrázek: Google Kalendář

 

 

microsoft outlook kalendář

 

Obrázek: Microsoft Outlook Kalendář

 

 

Zpět na úvodní stránku Průvodce

 
 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Reference účastníků

Webinář: Jak najít a rozvíjet svůj talent a silné stránky

 

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

 

 

Pusťtě si ukázku webináře:

 

 

Aktuální nabídka bezplatných i placených webinářů a online školení >

 

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: