Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Spuštění portálu Webináře.cz - online semináře

Napsal: Michal Martoch        Datum: 22.2.2010

 

 

Na adrese www.webinare.cz jsme spustili nový portál Webináře.cz - online semináře do ostrého provozu. Portál vznikl odloučením od portálu Workline.cz - práce online, který se zaměřuje na podporu práce na dálku a práce z domova.


Do dnešního dne uspořádal portál Workline.cz úspěšně přes 50 webinářů za účasti více než 1000 účastníků, dalších 500 osob si stáhlo video záznam z některého webináře. Vysokou míru spokojenosti účastníků s webináři dokládá i 150 kladných referencí. Rozsah a zaměření webinářů však již přerostl náplň portálu Workline a proto bylo oddělení těchto 2 aktivit logickým krokem. Postupně tak bude nabídka webinářů a souvisejících služeb z portálu Workline zcela přesunuta.

 

Cílem portálu Webináře.cz je poskytovat komplexní služby v oblasti pořádání veřejných i vnitrofiremních webinářů, online konferencí a marketingových online akcí, vše bez nutnosti fyzického cestování na konkrétní místo.

 

 

Firmám a institucím portál nabízí:

 

 

Zájemcům o vzdělávání poskytuje:

  • nabídku aktuálních webinářů
  • nabídku videozáznamů již realizovaných webinářů

 


Webináře jsou aktivní formou vzdělávání přes internet postavené na základech videokonferencí. Lektor sdílí s ostatními účastníky různý obsah jako prezentace, programy či videa. Ti jej vidí na své obrazovce přes webovou kameru. V průběhu webináře se účastní anket, přitom mohou komunikovat se skupinou prostřednictvím chatu nebo mikrofonu.

Webináře
přináší do osobního i firemního vzdělávání značné úspory nákladů na cestování, navíc lze za srovnatelnou cenu vyškolit podstatně více účastníků, než je běžné u fyzických školení. Využití nachází všude tam, kde není nezbytný fyzický kontakt, ovšem je potřeba diskutovat.


 

 

 

   

 

 

Zasílání novinek

 

Bezplatné zasílání nových nabídek webinářů a online školení, které můžete snadno absolvovat ze své kanceláře nebo domova. Zasílání upozornění na nové online služby v katalogu, jenž mohou výrazně usnadnit vaši práci.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Workline na Facebooku

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: