Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Spuštění katalogu online služeb

Napsal: Michal Martoch        Datum: 4.10.2009

 

Dne 1.10.2009 byl oficiálně spuštěn katalog online služeb, softwaru a hardwaru pro práci a komunikaci online nebo pro práci z domova. Záměr katalogu je postupně sdružovat onliny služby a ostatní řešení, které jsou vhodné pro práci a kominikaci online dostupné primárně v českém nebo anglickém jazyce.

 

V současné době existuje jen v České republice několik stovek online služeb. V anglicky mluvícím světě se pak jedná o další tisíce aplikací, z nichž nejúspěšnější jsou lokalizovaný také do českého jazyka. Důležitost a přínos online služeb však bude stále více stoupat. V této souvilosti se začíná objevovat nový pojem tzv. Cloud computing neboli česky Počítače - práce na počítačích v oblacích.

 

Důvod pro využití Cloud Computingu je jednoduchý - zvyšování efektivity a produktivity práce, úspory nákladů, zvyšování bezpečnosti aplikací a ochrany dat, snižování spotřeby přírodních zdrojů a řada dalších. Běžný server je často využíván pouze na několik procent. 90% a více z jeho výkonu je tak zcela ztraceno a to je skutečný problém! Příkladem skutečně efektivního zapojení online služeb je iniciativa americké vlády, která nedávno spustila pro všechny své úřady cloud computing adrese www.apps.gov.

 

Dostupné online služby postupně začínají pokrývat všechny oblasti lidské činnosti od zábavy, využití pro domácnost až po podnikání a státní úřady či instituce. Poskytují nám značné úspory nákladů, slouží pro vzdělávání nebo mohou doslova vytvořit online kancelář, tedy plnou nezávilost na místě pracovníka.

 

Sami si prohlédněte aktuální online služby a udělejte si obrázek o možnostech jejich využití >

 

 

   

 

 

Zasílání novinek

 

Bezplatné zasílání nových nabídek webinářů a online školení, které můžete snadno absolvovat ze své kanceláře nebo domova. Zasílání upozornění na nové online služby v katalogu, jenž mohou výrazně usnadnit vaši práci.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Reference účastníků

Webinář: Jak najít a rozvíjet svůj talent a silné stránky

 

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

 

 

Pusťtě si ukázku webináře:

 

 

Aktuální nabídka bezplatných i placených webinářů a online školení >

 

 

Workline na Facebooku

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: