Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Nové služby portálu Workline

Napsal: Michal Martoch                           Datum: 5.3.2009


Na začátku března provedl portál Workline několik důležitých změn a spustil nové služby. Všichni návštěvníci tak získávají nové příležitosti ke zlepšení práce i komunikace s využitím Internetu. Každý zákazník nebo partner portálu, který se navíc rozhodne myšlenky práce online, online komunikace nebo práce z domova šířit dále, může získat významné finanční ocenění.

 

 

 

Unikátní analýza a srovnání 13 řešení pro telekonference a videokonference


Tímto vycházíme vstříc dotazům, které systémy a řešení jsou v České republice pro telekonference a videokonference ty nejlepší. Vzhledem k náročnosti z hlediska znalostí i rozsáhlosti celé problematiky se jedná o placenou službu. 13 dostupných systémů a řešení je srovnáno podle více než 60 kritérií. Součástí ceny je také 1 hodina poradenství, kde je možné probrat individuální dotazy a potřeby zákazníky s ohledem na jeho technické, finanční i znalostní možnosti. Každý zákazník tak získá příležitost si vybrat ten nejlepší systém ze současné nabídky. Výrazně tak sníží riziko neúspěchu a zklamání, ke kterému by mohlo dojít v případě nevhodně zvoleného systému.

 

Více informací o analýze a srovnání včetně objednávky bezplatné ukázky >

 

 

 

Školení je možné absolvovat i přes Internet

 

Jednotlivá školení pro efektivní práci a komunikaci online nebo školení pro úspěšnou práci z domova je nyní možné absolvovat také přes Internet z vaší kanceláře nebo domova. Termín se vždy stanuje na základě možností účastníků. Pro školení přes internet je maximální počet účastníků 4. Školení probíhá prostřednictvím telekonference a s využítm vzdálené prezentace.

 

Více informací o školení >

 

 
 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: