Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Jak přesvědčit zaměstnavatele o práci z domova

Napsal: Michal Martoch

 

Téměř každý by chtěl alespoň někdy pracovat doma. Největším problémem je přesvědčit zaměstnavatele, proč by to měl umožnit právě jemu. Připravili jsme pro vás tipy, které mohou pomoci. Nebojte se toho a pojďte to vyzkoušet. Nic za to nedáte.

 

 

Ukažte zaměstnavateli portál Workline

 

Na portálu Workline naleznete vy i váš zaměstnavatel spoustu informací a především mu můžeme vypočíst úspory, které dosáhne v případě zavedení práce doma do vaší firmy , nabídku školení a poradenstvíBude si tak moci snadno spočítat, jestli se mu vyplatí zaměstnávat lidi z domova či nikoliv. Práce z domova mu umožní ušetřit náklady a zefektivnít práci zaměstnanců. 

 

 

Připravte si důvěryhodné argumenty

 

Odcházejí často zaměstnanci z firmy? Pokud v takové firmě pracujete, zeptejte se, jestli by tomu nechtěli předejít. Výhoda lidí, kterým zaměstnavatel umožní pracovat z domova je ta, že podstatně méně střídají práci a zaměstnavatel tak má nižší fluktuaci. Jednoduše si váží toho, co pro ně zaměstnavatel dělá.

 

Chybí zaměstnavateli kvalitní zaměstnanci? Díky práci z domova může získat kvalitní pracovníky i ze vzdálenějších míst, kde je vyšší nezaměstnanost, případně i nižší mzdy.

 

Napadají vás další argumenty? Nebo máte osobní zkušnost, která vám pomohla zaměstnavatele přesvědčit? Podělte se s námi o své zkušenosti, napište nám.

 

 
 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Reference účastníků webinářů

Webinář: Jak najít a rozvíjet svůj talent a silné stránky

 

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: