Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Jak najít práci z domova

Napsal: Michal Martoch          Datum: 24.5.2010

 

Láká vás práce z domova a nevíte, jak na to? Získejte několik tipů pro efektivní vyhledání vhodné práce z domova a také informace, na co si dát pozor nebo si pusťte bezplatný videozáznam z webináře s touto tématikou.

  

Vyhledávání práce z domova na Internetu

Hledání práce z domova pomocí vyhledávačů jako Google.cz nebo Seznam.cz je velice náročná a často neúspěšná činnost. Podobným způsobem většinou končí i vyhledávání na běžných inzertních webech typu Annonce nebo Hyperinzerce apod. Ve všech případech uvedených případech se připravte na to, že narazíte na stovky podvodných nabídek práce z domova.Tito lidé vám naslibují vysoké výdělky, vezmou si od vás manipulační nebo jiný poplatek a nakonec se stejně žádné práce nedočkáte.

 

Bezplatné služby portálu Workline

Aktuální nabídka práce - ručně tříděné a pravidelně kontrolované nabídky práce z domova. Pečlivě kontrolujeme pracovní portály a vyhledáváme aktuální práce s možností částečné nebo plné práce z domova. Jejich počet postupně stoupá. V polovině roku 2009 bylo v ČR aktuálních vždy okolo 40 nabídek. Dnes (v době publikování článku) se jedná o více než 150 nabídek. Během 1 roku tak došlo k nárůstu o téměř 400%!

 

Seznam zaměstnavatelů s nabídkou práce z domova - databáze zaměstnavatelů, kteří minimálně některým svým pracovníkům umožňují částečně nebo trvale pracovat z domova. Někteří z nich na svých internetových stránkách také pravidelně zveřejňují nabídky práce z domova. Můžete je zkusit oslovit přímo nebo počkat na aktuální vyvěšení nabídky.

 

Seznam pracovních serverů, portálů a pracovních agentur - databáze obsahuje 40 internetových portálů, serverů a agentur, kde lze hledat práce z domova. Značná část těchto serverů ovšem nabídky nijak nekontroluje a nezřídka se zde objevují podvodné nabídky práce z domova podobně jako je tomu při vyhledávání ve vyhledávačích nebo na inzertních webech. Určitou zárukou jsou pracovní portály (Jobs, Práce apod.), kde musí potenciální zaměstnavatelé platit za zveřejnění inzerátu. Značnou část podvodníků tato cena odradí.

 

Samostatné podnikání

Práce z domova vždy byla a je úzce spojena s podnikáním na volné noze nebo provozováním vlastní firmy. Existuje celá řada profesí, které lze snadno a účinně vykonávat z domova. Samostatné podnikání je činnost jako každá jiná a proto vyžaduje určitý čas na přípravu a také zvládnutí některých podstatných znalostí a dovedností.  V opačném případě by to nemuselo dopadnout podle vašich představ. 

 

Portál Na volné noze poskytuje všem začátečníkům nebo zájemcům o samostatné podnikání důležité rady. Majitele portálu Roberta Vlacha osobně známe a jeho školení pro všechny zájemce o samostatné podnikání považujeme aktuálně za jedno z nejlepších v ČR.

 

 

Videozáznam z bezplatného webináře: Jak najít práci z domova

 

Úvodní webinář vám během 60 minut poskytne základní informace, které jsou podstatně rozšířené na webináři Práce z domova: Jak na to

 

 

 

 

(dvojklikem video zvětšíte na celou obrazovku, posouvání obrazu je možné pouze při zvětšení na celou obrazovku. Pokud by vám videozáznam nefungoval v prohlížeči, tak si jej můžete stáhnout zde >)

 

 

 

   

 

 

Zasílání novinek

Pravidelné  články, zprávy a informace ze světa práce a komunikace na dálku přes Internet nebo práce z domova (přibližně 1x měsíčně). Zasílání nabídek práce z domova a online služeb.

 

Váš e-mail:

 

Respektujeme vaše soukromí a proto chráníme vaše osobní údaje.

 

 

 

Chcete být úspěšní anebo ušetřit čas i náklady?

 

Využivejte online služby, jejichž seznam naleznete v přehledném katalogu nebo si nechte vytvořit databázovou online aplikaci přímo na míru. Online školení a webináře vám pomohou získat informace nebo vzdělání na dálku přímo z kanceláře nebo domova. Podnikatelům, firmám a institucím ušetří značné náklady videokonference a telekonference či Google Apps, které vám zavedeme na míru. Získáte tak kvalitní nástroje pro efektivní práci a komunikaci online nebo provozování úspěšné práce z domova. Portál Workline přináší komplexní informace i řešení a je v ČR jediný svého druhu.

 

 

7 důvodů pro spolupráci s námi

1. Ušetříme vám až 70 % nákladů za vývoj online aplikací. Zkrátíme dobu vývoje aplikace o polovinu. Více...

 

2. Snížíme náklady až o 55 % při přechodu ze software na online řešení od firem Google nebo Microsoft. Více...

 

3. Zvýšíme efektivitu vašich obchodníků či zaměstnanců pomocí online schůzek (videokonference a telekonference). Více...

 

4. Zpřístupníme vaše školení většímu počtu posluchačů. Řešení bez nákladů na pronájem školicích místností. Více...

 

5. 25 miliónů lidí v USA pracuje na dálku. Pomůžeme vaší firmě následovat tento trend. Více...

 

6. Námi doporučované nástroje a postupy sami využíváme. Ověřeno 3 roky v praxi.

 

7. Naše konzultanty citoval například iDNES.cz, Hospodářské noviny, Penize.cz a další média.. Více...

 

Přečtěte si náš příběh

 

Reference

 

"S produktem Google Apps i jeho zavedením jsme spokojeni. Pomáhá nám v lepší organizaci jako je sdílení harmonogramu a dokumentů. Uvítali jsme i nové rozhraní pro vyřizování emailů. Především orientace ve starých emailech je mnohem rychlejší a úspěšnější."

 

Ing. Jiří Štěpán

jednatel společnosti Brio

 

Zobrazit další vyjádření zákazníků

 

 

 

Reference účastníků webinářů

Webinář: Jak najít a rozvíjet svůj talent a silné stránky

 

"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: